.::[ Regały metalowe ]::.

    Regał metalowy przeznaczony jest do zabudowy części przyściennej pomieszczeń ekspozycyjnych (regały jednostronne), jej narożników (regały narożne), jak również przestrzeni środkowej (gondole).
    Regał wykonany jest z blach i profili stalowych pokrytych farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi metodą elektrostatyczną. Półki i ścianki tylne wykonane z blachy ocynkowanej malowane są jednostronnie. Stosowana farba posiada atest dopuszczający elementy metalowe nią pokryte do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
    Dopuszczalne obciążenie półek złożonych z dwóch części, lub wzmocnionych - 100 kg, jednoczęściowych - 60 kg. Dopuszczalne obciążenie modułu regału wynosi 350 kg (w tym 100 kg dla półki dolnej i 250 kg dla pozostałych półek zawieszonych na wspornikach). Obciążenie maksymalne poszczególnych półek musi się zmniejszać wraz z wysokością co najmniej o 10%. Przykładowo dla modułu składającego się z półki dolnej i z 5 półek wiszących na wspornikach rozkład dopuszczalnych obciążeń wynosi: 100 kg dla półki dolnej oraz kolejno 70 kg, 60 kg, 50 kg, 40 kg i 30 kg dla półek wiszących na wspornikach. Wartości obciążeń podane są przy założeniu równomiernego rozłożenia ciężaru na półkach. Obciążenie całego modułu można zwiększyć przymocowując nogę przyścienną regału do ściany.

W celu obejrzenia katalogu prosimy kliknąć TUTAJ.

Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ  
Powiększ Powiększ Powiększ
Powiększ Powiększ